Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW I ZWROTÓW BILETÓW NA „Siekiera Fest”

§ 1 Sprzedający
Podmiotem sprzedającym bilety jest YANASOFT Sp. z o.o. NIP 894-309-30-77; REGON 366310524; KRS 0000657254; adres siedziby 54-412 Wrocław, Klecińska 208.

§ 2 Kontakt ze Sprzedawcą oraz biuro obsługi klienta
Zalecany kontakt ze sprzedawcą poprzez oficjalną stronę w serwisie facebook:
https://www.facebook.com/SiekieraFest/
Oficjalny adres e-mail: siekierafest@gmail.com
Możliwy odbiór osobisty biletów po wcześniejszym umówieniu się w siedzibie firmy YANASOFT Sp. z o.o.

§ 3 Wymogi techniczne
Przeglądarka internetowa z włączoną obsługą Javascript i SSL oraz adres e-mail na który zostanie wysłany bilet.

§ 4 Zakupy w Sklepie
Bilety sprzedawane w sklepie na https://siekierafest.pl/ upoważniają do wstępu na ogrodzony teren festiwalu "Siekiera fest", podczas edycji, której ten bilet dotyczy. Dla edycji 2023 jest to 01.09.2023r - 03.09.2023r. Maksymalna zaprogramowana ilość biletów możliwa do zakupienia jednorazowo to 5. W przypadku chęci zakupu większej ilości należy dokonać kolejnego zakupu.
Każdy bilet ma swój unikalny kod i może być skasowany tylko raz. Nie pokazuj nikomu kodu ani nie udostępniaj jego zdjęcia.

§ 5 Płatności
Płatność odbywa się poprzez system Przelewy24. Tylko poprawnie dokonana płatność poskutkuje wysłaniem e-maila z kodami QR biletów.

§ 6 Realizacja zamówienia
W przypadku zmówienia biletu elektronicznego jest on wysyłany niezwłocznie po dokonaniu prawidłowo płatności zautomatyzowanym systemem do wysyłania e-maili na adres podany podczas zakupów.

§ 7 Prawo odstąpienia od umowy
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej:
- W przypadku koszulki jest to koszt wysyłki zwrotnej.
- W przypadku biletów elektronicznych nie ma takiego kosztu.
Każdy kupujący ma prawo anulować swój bilet w terminie 14 dni od zakupu. W przypadku konieczności zwrotu należy podać numer znajdujący się przy kodzie QR, numer konta do dokonania przelewu i imię oraz nazwisko właściciela konta. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w przeciągu 5 dni od zgłoszenia.

§ 8 Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy
Zwrot biletów nie będzie możliwy 21 dni i później przed rozpoczęciem festiwalu "Siekiera fest", którego bilet dotyczy. Dla edycji 2023 jest to od dnia 10.08.2023r.

§ 9 Reklamacje
Każdy kupujący ma prawo zgłosić reklamację w terminie do 14 dni od ostatniego dnia festiwalu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 10 dni. Składając reklamację należy podać numer znajdujący się przy kodzie QR oraz powód reklamacji. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w przeciągu 5 dni od rozpatrzenia w przypadku rozpatrzenia na korzyść Kupującego.

§ 10 Dane osobowe
Dane osobowe potrzebne do realizacji zamówień będą przechowywane maksymalnie 30 dni od ostatniego dnia festiwalu.

§ 11 Zastrzeżenia
W przypadku odwołania festiwalu z przyczyn niezależnych bilety zachowają ważność na następną edycję bez żadnej dopłaty, niezależnie od ceny tych na następną edycję. Można również bilet zwrócić i zostanie dokonany zwrot zapłaty.